Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Narciarze dla WOŚP 2020

opublikowano: 08 stycznia 2020 autor: Redakcja
Wszyscy biegacze, którzy chcieliby dołożyć od siebie cegiełkę dla WOŚP mogą pobiec w specjalnym charytatywnym biegu w Jakuszycach. Mogą również wylicytować narciarski gadżet na różnych aukcjach prowadzonych na rzecz Orkiestry. Zachęcamy do wspólnego grania!

Pobiegnij...

Już w najbliższą niedzielę 12 stycznia 2020 Stowarzyszenie Bieg Piastów zaprasza wszystkich narciarzy na charytatywny bieg, którego celem jest wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zapowiadają wspólną zabawę, bez mierzenia czasu, nagradzania zwycięzców i publikowania wyników.

Szczegóły:

Wylicytuj...

Kto nie może wystartować w niedzielnym biegu, ma szansę wesprzeć finansowo Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy licytując na aukcjach w serwisie Allegro. Zachęcamy do licytowania narciarskich gadżetów wystawionych przez naszą redakcję już po raz ósmy. Można zdobyć m.in. ostatnią sztukę kultowej portalowej czapki Odlo, książkę o Andrzeju Guzińskim z autografem Justyny Kowalczyk, kalendarze od Biegu Piastów czy techniczne czapki z polskich zawodów narciarskich. Wszystkie nasze aukcje znajdziecie tutaj. Zapraszamy!

Wpłać...

Fundusz 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wesprzeć także bezpośrednio, wpłacając pieniądze na konto fundacji WOŚP.

zaktualizowano środa, 08 stycznia 2020 22:46
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas