Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Jesienna tura Beskidzkiego Triatlonu Górskiego w czwarty weekend września

opublikowano: 11 września 2018 autor: Redakcja
W sobotę 22 września 2018 roku o 11:00 w Ustroniu odbędzie się jesienna tura Beskidzkiego Triatlonu Górskiego składającego się z dyscyplin uprawianych przez biegaczy narciarskich podczas przygotowań do zimy. Uczestnicy zawodów zmierzą się w biegu z kijami, na rowerze MTB i nartorolkach, a o końcowym wyniku zadecyduje łączny czas. Impreza jest organizowana pod patronatem portalu nabiegowkach.pl.

Beskidzki Triatlon Górski to jedyne tego typu zawody w Polsce przygotowane z myślą o biegaczach narciarskich. W sobotę 22 września na zawodników czekać będzie pętla o długości 3,5 km, którą należy przebiec z kijami narciarskimi lub do nordic walking, trasa górska o długości 7 km do pokonania na rowerze MTB oraz asfaltowy odcinek o długości 4 km prowadzący pod górę do pokonania techniką klasyczną na nartorolkach. Zaplanowano wspólny start o godzinie 11:00. O wyniku będzie decydował łączny czas z wszystkich trzech konkurencji liczony wraz z chwilami na zmianę sprzętu.

Zapisy prowadzone będą przed zawodami w dniu ich rozgrywania w biurze zawodów w Hotelu Kolejarz w Ustroniu od 8:00 do 10:30. Opłata startowa wynosi 20 zł. Szczegółówe informacje znajdują się w regulaminie, który załączamy do pobrania pod tekstem.

Warto wziąć udział, bo zawody są bardzo ciekawe, a start zawodników doceniany przez organizatorów.

zaktualizowano środa, 12 września 2018 16:01
Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas