Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Jak przypisać główną grafikę do artykułu?

Co to jest główna grafika artykułu? 3.1.zdjecia.glowne

Główna grafika to plik graficzny ilustrujący artykuł. Każdy tekst publikowany w serwisie nabiegowkach.pl powinien mieć  powiązany ze sobą obraz. Ta grafika wyświetlana jest wraz z tytułem artykułu i tekstem wprowadzającym na wszystkich spisach artykułów kategoriach tematycznych, podsumowaniach itp. Pozwala zobrazować treść, jaką czytelnik znajdzie w artykule i wyróżnić go spośród innych publikacji na listach.

Jak załadować grafikę na serwer i przypisać ją do artykułu?

1 W Edytorze treści artykułu wybierz zakładkę Grafika.
2 Gdy zakładka Grafika stanie się aktywna, zmieni się wygląd formularza (aby powrócić do formularza umożliwiającego edytowanie treści, kliknij w zakładkę Treść).
3 Kliknij w klawisz Przeglądaj i wskaż na dysku swojego komputera obraz graficzny, który ma być głównym obrazkiem artykułu. Wpisz podpis ilustracji w przeznaczone do tego pole. W okno Realizatorzy wpisz nazwiska autorów lub źródło pochodzenia obrazu (pojawią się przy obrazku w widoku artykułu).

Kliknij Zapisz na dole strony formularza, a wskazany obraz zostanie przesłany na serwer i przypisany do artykułu.

Jakie są wymagania dotyczące objętości i rozdzielczości pliku graficznego?

Zadbaj aby plik, który wgrywasz na serwer jako główny obraz artykułu, miał szerokość nie mniejszą niż 300 pikseli. System automatycznie dostosuje rozdzielczość obrazu do wymagań serwisu nabiegowkach.pl. Objętość przesyłanego pliku nie powinna być większa niż 200kB.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas