Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Wirtualny kurs narciarstwa biegowego (odc. 2) - styl klasyczny - bezkrok (pchanie) - FILM

opublikowano: 10 stycznia 2011 autor: Michał Rolski
Bezkrok, potocznie nazywany pchaniem, to teoretycznie najprostszy ze sposobów poruszania się na biegówkach. Zobacz jak poprawnie poruszać się bezkrokiem, wysłuchaj wskazówek doświadczonego instruktora. Ucz się poprawnej techniki biegania na nartach razem z nabiegowkach.pl.

Trzeci odcinek z cyklu filmowego zrealizowanego przy współpracy instruktorów ze szkoły narciarstwa biegowego Start z Jakuszyc. Podobnie jak w poprzednich materiałach (Opowieści o sprzęcie do narciarstwa biegowego i Krok z odbicia) Sławomir Kulej pokazuje, a co najważniejsze opowiada, o wszystkich istotnych elementach poprawnej techniki poruszania się bezkrokiem.

Przyciemnij tło

Sławomir Kulej - instruktor narciarstwa biegowegoSławomir Kulej

Wieloletni i doświadczony instruktor narciarstwa biegowego. Prowadzi szkołę narciarstwa biegowego Centrum Sportowego Jakuszyce. W młodości wyczynowo uprawiał narciarstwo biegowe, członek Kadry Narodowej juniorów w tej dyscyplinie. W późniejszym okresie pracował jako trener młodzieży. Wciąż czynnie uprawia narciarstwo biegowe, wielokrotnie wygrywał Bieg Piastów techniką klasyczną i dowolną na najdłuższym dystansie w kategorii masters.

tel. 693 104 405
www.kulejsport.pl

zaktualizowano wtorek, 01 stycznia 2013 18:56
Oceń artykuł
(6 głosów)
Komentarze (1)
teodozja
teodozja Opanowanie zasad prawidłowego poruszania się na nartach biegowych
to z całą pewnością klucz do pełnej satysfakcji z wyboru naszej zimowej aktywności ruchowej .Dobra technika kroków sprawi,że nasz
wysiłek będzie bardziej efektywny. Powinniśmy się szkolić podpatrując najlepszych instruktorów.Polecam instruktaż naszej
mistrzyni Pani Justyny Kowalczyk znajdujący się na stronie
www.awf.krakow.pl .
11.01.2011, 11:49
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas