Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Smarowanie na Igrzyskach w Pjongczang 2018 ma kosztować Norwegów nawet 7 mln zł

niedziela, 30 października 2016 w Ze sportu
Na projekt związany z opracowaniem jak najlepszego smarowania nart podczas Zimowych Igrzysk Olimpijskich w 2018 roku wydano już w Norwegii 11 milionów koron (ponad 5 mln złotych). A ma kosztować jeszcze więcej. Na co Norwegowie wydadzą tyle pieniędzy?

(Po)olimpijski spokój Bjoergen i Kowalczyk

piątek, 30 maja 2014 w Ze sportu
Maszyna się zacięła – pisali dziennikarze po tym, jak w Soczi Marit Bjoergen sięgnęła po „tylko" trzy złote krążki. Taki obrót spraw nie został przez Norwegów należycie przyjęty, natomiast skutki przekraczania granic wysiłku biegaczka odczuwa do dziś. Po ogłoszeniu przez nią decyzji o zmianie sposobu przygotowań należy zadać sobie pytanie: czy to koniec polsko-norweskiej batalii?

Życzenia, wrażenia i opinie. Kibice na Polanie Jakuszyckiej (wideo)

poniedziałek, 20 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Niczym są zawody Pucharu Świata bez kibiców. Zdaniem części zawodników polska publiczność jest najlepszą w całym cyklu. Jakie wydarzenia wywarły na nich największe wrażenie?

PŚ Jakuszyce: nasz komentarz (wideo)

niedziela, 19 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Nasz zespół redakcyjny przez dwa dni obserwował w Jakuszycach zawody Pucharu Świata. Było ciekawie, emocjonująco, chwilami wzruszająco. Zobaczyliśmy jak elita biegów narciarskich przygotowuje się do startu, jak walczy o punkty i reaguje na zwycięstwo lub porażkę. Podejrzeliśmy jak profesjonalnie pracują ekipy zawodników. Przykonaliśmy się też jak wielką energię mają polscy kibice. I niestety dowiedzieliśmy się, jaką cenę za organizację Pucharu Świata zapłacą amatorzy biegania w Jakuszycach. Nasz komentarz do wydarzeń minionego weekendu w materiale wideo.

PŚ w Jakuszycach: Urodzinowy triumf i wielka feta Kowalczyk

niedziela, 19 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Zgodnie z oczekiwaniami Justyna Kowalczyk zdeklasowała rywalki w biegu na 10 kilometrów techniką klasyczną. Tuż po dekoracji na środku stadionu odbyła się urodzinowa feta zwyciężczyni.

PŚ w Jakuszycach: dystans mężczyzn (galeria)

niedziela, 19 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Trochę zdjęć z Pucharu Świata w Jakuszycach z niedzielnego biegu dystansowego mężczyzn.

PŚ w Jakuszycach: Wylegżanin wygrywa „piętnastkę", Angerer pojedzie do Soczi

niedziela, 19 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Mimo wczesnej pory Jakuszyce są już po pierwszym niedzielnym wyścigu. W zaciętym pojedynku na 15 kilometrów „klasykiem" triumfował Maxim Wylegżanin. Polacy wypadli przeciętnie.

PŚ w Jakuszycach: Szaro i mgliście, ale z wielkimi nadziejami (wideo)

niedziela, 19 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Pogoda w Jakuszycach wraca do niechcianej normy. Po rewelacyjnej sobocie nad Góry Izerskie naszła gęsta mgła. Nie powinno to jednak przeszkodzić Justynie Kowalczyk w marszu po urodzinowy triumf.

PŚ w Jakuszycach: Jaśkowiec nie wykorzystała szansy, trwa saga Kanadyjczyków

sobota, 18 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
To była prawdziwa karuzela emocji. Mimo szybkiej przegranej Justyny Kowalczyk polscy kibice mieli powody do szczęścia. Po wspaniałej walce na 4. pozycji uplasowała się Sylwia Jaśkowiec.

PŚ w Jakuszycach: Niezłe eliminacje Polaków, temperatura rośnie! (wideo)

sobota, 18 stycznia 2014 w Puchar Świata Jakuszyce 2014
Pełne słońce i pełne nadziei serca kibiców na trybunach. Nic dziwnego - przez eliminacje przebrnęło czterech Polaków. Najwyżej, na 2. miejscu Sylwia Jaśkowiec.
Strona 1 z 4

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas