Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Alicja Rolska Artykuły autora:

Alicja Rolska

XXXV Bieg Piastów - zamieszanie z limitem czasu

wtorek, 18 stycznia 2011 w Imprezy
W związku z bałaganem informacyjnym na stronie organizatora i nieprecyzyjnym regulaminem imprezy, postanowiliśmy sprawdzić i wyjaśnić informacje na temat limitów czasowych w tegorocznym Biegu Piastów.

"Niedziela na biegówkach" - zaproszenie na wycieczki w Szklarskiej Porębie

wtorek, 11 stycznia 2011 w Zapowiedzi
W niedzielę 16 stycznia 2011, w Szklarskiej Porębie rozpoczyna się cykl spotkań dla amatorów biegówek. To lokalna impreza propagująca narciarstwo biegowe jako formę aktywności ruchowej dla każdego.

Pierwsza niedziela SNS za nami

poniedziałek, 20 grudnia 2010 w Relacje
Pierwsza edycja biegowej niedzieli SNS - SALOMON NORDIC SUNDAY 2010 – 2011 przeszła do historii. Jak było? Zimno, wietrznie, ale miło.

Techniki biegania na nartach

piątek, 03 grudnia 2010 w Trening i technika
Obecnie w narciarstwie biegowym funkcjonują dwa style: klasyczny i łyżwowy. Czym się różnią? Który jest łatwiejszy, a który szybszy? Od którego lepiej rozpocząć przygodę z biegówkami?

Światowa Liga Biegów Masowych Worldloppet

piątek, 19 listopada 2010 w Imprezy
Światowa Liga Biegów Masowych Worldloppet została powołana przez FIS w 1981 roku i skupia kilkanaście najpopularniejszych biegów narciarskich na świecie. Który z nich jest największy? Który odbywa się najwyżej w górach? Dlaczego uczestnicy kilku z nich biegną z obciążonymi plecakami?

Czy nasze dzieci muszą biegać w kaskach?

wtorek, 16 listopada 2010 w Z życia
W styczniu 2010 roku weszły w życie przepisy, które zobowiązują dzieci do uprawiania narciarstwa w kaskach. Większość z nas pomyśli, że to dotyczy tylko osób, które jeżdżą na zjazdówkach. Tak miało być, a jak jest rzeczywiście? Przeczytaj o nowym przepisie, który zmusza do stosowania kasków także dzieci na nartach biegowych.

W co się ubrać na biegówki?

niedziela, 14 listopada 2010 w Sprzęt
W co się ubrać? To odwieczne pytanie kobiet przed wyjściem z domu. Początkujący biegacze z pewnością zadadzą je sobie również. Przeczytaj jak skompletować strój na biegówki i w co się ubrać, w zależności od pogody i poziomu aktywności.

Krótka historia początków narciarstwa

czwartek, 11 listopada 2010 w Z życia
Dlaczego człowiek wymyślił narty? Kiedy rozegrano pierwsze zawody narciarskie? Kto był prekursorem narciarstwa w Polsce?
Strona 6 z 6

Społeczność na biegówkach

  • artykuły użytkowników

lubią nas