Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Sebastian Parfjanowicz o popularności męskich biegów: Najpierw wyniki, potem transmisje (wideo)

sobota, 18 stycznia 2014 w Z życia
- Jeśli pojawią się dobrzy zawodnicy, transmisje na pewno trafią do telewizji - stwierdza w rozmowie z naszym portalem Sebastian Parfjanowicz z redakcji TVP Sport. Jego zdaniem jedną z takich osób może być wkrótce Maciej Staręga.

Nie ścigam się, bo mnie nie stać. Skąd biorą się wysokie opłaty startowe?

piątek, 27 grudnia 2013 w Z życia
„Ceny biegów to spora przesada" – zagrzmiały niedawno internetowe fora. Czarę goryczy przelała absurdalnie wysoka opłata startowa jakuszyckich uphilli. Czy biegówki stają się dyscypliną dla bogatych?

Sprint amatorski. Czy doczekamy się jego ekspansji?

środa, 18 grudnia 2013 w Z życia
Kalendarze startów wypełnione są przez dystanse średnie i długie. Wielu zawodników nieśmiało dopytuje o sprinty. Czy organizatorzy zauważą coraz głośniejszy krzyk amatorów?

Jakuszyckie ratraki z wbudowanym GPS. Zobacz na żywo, które trasy przygotowały

czwartek, 12 grudnia 2013 w Z życia
- Chyba skończą się niebawem codzienne pytania o trasy przejazdów naszych ratraków – śmieje się Kinga Jaworek ze Stowarzyszenia Bieg Piastów. Jej przypuszczenia są słuszne. Teraz każdy może to sprawdzić na interaktywnej mapie.

Choć w Wesołej zima krótka, zarażają biegówkami cały rok!

środa, 11 grudnia 2013 w Z życia
Są sympatyczni, pomysłowi, pełni energii do działania. Lubią ludzi i chętnie poświęcają im swój czas. Kochają biegówki, więc cały rok ćwiczą, biegają, zdobywają wiedzę i doświadczenie, którymi dzielą się potem z innymi. Ta zgrana grupa z warszawskiej Wesołej może być wzorem dla wszystkich, którzy chcą zarażać pasją biegania na nartach i spędzać wolny czas w gronie podobnych sobie miłośników biegówek. Warto wziąć z nich przykład i rozruszać swoją najbliższą okolicę.

Narciarskie życie ponad stan

wtorek, 03 grudnia 2013 w Z życia
Królewski duet Małysz - Kowalczyk dźwignął polskie narty na wyżyny popularności. O ile przyszłość skoków maluje się w jasnych kolorach, nad biegówkami wiszą czarne chmury.

Puchar Świata uratowany, wizerunek PZN nie

wtorek, 29 października 2013 w Z życia
Choć nad jakuszyckim Pucharem Świata wisiało widmo fiaska, w ostatniej chwili udało się go uratować. To znakomita wiadomość, ale jak bumerang wraca pytanie: czy te polskie fuszerki kiedyś się skończą?

Sztuka zarządzania ośrodkiem biegowym. Rozmowa z dyrektorem Jamrozowej Polany

środa, 18 września 2013 w Z życia
Jak skutecznie zarządzać ośrodkiem narciarskim? Co zrobić, żeby zaspokoić potrzeby biegaczy i jaka jest przyszłość Jamrozowej Polany, czyli rozmowa z kierownikiem ośrodka w Dusznikach-Zdroju, Januszem Rajzerem.

Paszport Worldloppet - wszystko, co warto o nim wiedzieć

czwartek, 12 września 2013 w Z życia
Motywuje do treningu i przekonuje do wyjazdów. Już 12 tysięcy narciarzy wie, że ta niewielka książeczka pozwala przejść do historii długodystansowych biegów narciarskich!

Medal Holmenkollen - zaszczytne odznaczenie narciarskie

piątek, 14 czerwca 2013 w Z życia
Dostąpić takiego honoru to ogromny powód do dumy i jednocześnie potwierdzenie, że weszło się do historii sportu. Dla narciarzy jest to osiągnięcie porównywalne z odebraniem odznaczenia państwowego. Czym więc jest Medal Holmenkollen?

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Brak postów do publikacji.

lubią nas