Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl najszybsi w Team Sprintach w Wesołej

Zwycięska para w rywalizacji męskiej Team Sprintów

Zwycięska para w rywalizacji męskiej Team Sprintów
Pięcioro zawodników teamu nabiegowkach.pl rywalizowało w niedzielę 26 maja 2019 roku w warszawskiej Wesołej w Team Sprintach. Wszyscy znaleźli się na czołowych miejscach w końcowej klasyfikacji.

Team Sprinty na nartorolkach organizowane były jako impreza towarzysząca Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Start był otwarty dla wszystkich, a opłaty startowe przekazano na cele charytatywne. Rywalizowano parami. W każdej drużynie jeden z zawodników obowiązkowo pokonywał trasę techniką klasyczną, a drugi dowolnie. Należało trzy razy przebiec odcinek o długości około 1250 m. Więcej o zawodach przeczytasz w tekście Udana nartorolkowa rywalizacja połączona ze zbiórką na rzecz niewidomych zawodników z Lasek.

Team nabiegowkach.pl reprezentowało pięcioro zawodników. Kasia Witek, organizatorka imprezy, pobiegła w parze z koleżanką z TN Biegówki Wesoła. Razem wygrały rywalizację kobiet. Gratulacje.

Para Marek Chłopek i Michał Musielak zdecydowanie wygrała konkurencję mężczyzn uzyskując łączny czas 17:00,8. Na drugiej pozycji z czasem 17:20,5 uplasowała się drużyna tworzona przez Tomka Kołodziejczyka i Grześka Fijałkowskiego. Zespół sklasyfikowany na trzecim miejscu z UKS Rawa Siedlce potrzebował na pokonanie dystansu o ponad 2 minuty więcej, niż nasza druga drużyna. Brawa dla sportowców z teamu nabiegowkach.pl.

Oceń artykuł
(0 głosów)
Komentarze (2)
Peli
Peli Witam zawodnicy z waszego teamu mieli koła szybkie, nic więc dziwnego że wygrali i to z taką przewagą. Trochę skromności by się Wam przydało. Składu 3 zespołu nie podaliscie ciekawe czemu.
27.05.2019, 18:32
Głosy: +1
Michał Rolski
Michał Rolski To jest dział, w którym informujemy o startach i wynikach zawodników teamu nabiegowkach.pl i dlatego podajemy tylko nazwiska tych sportowców. Prowadzimy niejako kronikę startów i sukcesów. I ten tekst jest właśnie z tego działu. W tekście znajduje się link do pełnej relacji z zawodów, tam są wszystkie wyniki. Jeśli ktoś to interesuje, może się zapoznać. Dwie pierwsze drużyny startowały na dozwolonym regulaminowo sprzęcie. Jeśli inni zawodnicy się nie przygotowali odpowiednio, wybrali sprzęt wolniejszy, to nikt nie miał na to wpływu. Każdy mógł wybrać sprzęt, jaki chciał, byle dozwolony regulaminem. Nie wiem, dlaczego chciałbyś, by umniejszać sukces zwycięzców? Bo się odpowiednio przygotowali do startu od strony sprzętowej?
27.05.2019, 18:46
Głosy: +0
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas