Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Opowieści o sprzęcie do narciarstwa biegowego - FILM

opublikowano: 21 grudnia 2010 autor: Michał Rolski
Zobacz materiał filmowy, na którym instruktor narciarstwa biegowego Polskiego Związku Narciarskiego opowiada o sprzęcie biegowym, różnicach w nartach dla amatorów i zawodników, dopasowaniu biegówek i kijków oraz ubieraniu się.

Prezentujemy krótki, sześciominutowy materiał filmowy, w którym Sławomir Kulej, instruktor narciarstwa biegowego z Jakuszyc, opowiada i prezentuje sprzęt do narciarstwa biegowego.Zobacz film, a dowiesz się co to jest łuska, czym różnią się narty do stylu klasycznego i łyżwowego, dla amatorów i zawodników, jak na pierwszy rzut oka rozpoznać wiązania SNS, NNN i buty do nich. Jeśli nie wiesz, jak dopasować długość kijków i pasków w ich rączkach albo zastanawiasz się, czy wyjść na biegówki w puchowej kurtce, koniecznie zobacz ten ciekawy materiał.

Przyciemnij tło

Sławomir Kulej - instruktor narciarstwa biegowegoSławomir Kulej

Wieloletni i doświadczony instruktor narciarstwa biegowego. Prowadzi szkołę narciarstwa biegowego Centrum Sportowego Jakuszyce. W młodości wyczynowo uprawiał narciarstwo biegowe, członek Kadry Narodowej juniorów w tej dyscyplinie. W późniejszym okresie pracował jako trener młodzieży. Wciąż czynnie uprawia narciarstwo biegowe, wielokrotnie wygrywał Bieg Piastów techniką klasyczną i dowolną na najdłuższym dystansie w kategorii masters.

tel. 693 104 405
www.kulejsport.pl

zaktualizowano wtorek, 01 stycznia 2013 18:39
Oceń artykuł
(2 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas