Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Władysław Olszowski 13. w open i 2. w M-40 w Enervit Classic 5 km

w kategorii Team nabiegowkach.pl
3 stycznia 2015 roku w Jakuszycach odbyły się pierwsze zawody z cyklu Enervit Classic. Jedyny reprezentant teamu nabiegowkach.pl w tych zawodach - Władek Olszowski - wypadł bardzo dobrze, mimo złamanego kijka na początku wyścigu.

Edward Mucha zajmuje 4. miejsce w Biegu Sylwestrowym

Edward Mucha z teamu nabiegowkach.pl zajął czwarte miejsce w nocnym Biegu Sylwestrowym rozgrywanym w Jakuszycach 31 grudnia 2014 tuż przed północą. Edek uległ tylko trzem młodszym zawodnikom z Polski i Czech. Pewnie zwyciężył także w kategorii M-60.

Starty TEAMu nabiegowkach.pl w Szczyrbskim Plesie

28 i 29 grudnia w Szczyrbskim Plesie na Słowacji zostały rozegrane zawody z bardzo mocną obstawą zawodników ze Słowacji, Czech i Polski. Pierwszego dnia ścigano się techiką klasyczną, drugiego dowolnie. W zawodach wzięli też udział członkowie teamu nabiegowkach.pl.

Życzymy tylko jednego (życzenia Świąteczne dla czytelników)

w kategorii Aktualności
Naszym czytelnikom życzymy tylko jednego - śniegu. Tej zimy trudno byśmy byli szczęśliwi, gdy brakuje białego puchu. Jesteśmy przekonani, że gruba warstwa białej pokrywy uraduje każdego narciarza więcej niż wszystkie prezenty.

Konsultacje grudniowe - znaleźliśmy śnieg

W programie konsultacji teamu nabiegowkach.pl zaplanowanych na grudzień 2014 były przede wszystkim ćwiczenia techniczne na nartach i start w pierwszych w tym sezonie zawodach kontrolnych. Brak śniegu w Jakuszycach zniwelował plany startowe, ale śnieg znaleźliśmy w Istebnej.

Ostatnie czapki Alpina nabiegowkach.pl "free"

Czapki marki Alpina, których projekt został opracowany specjalnie dla naszego portalu, cieszyły się bardzo dużym powodzeniem ubiegłej zimy. Większość nakładu została rozdana podczas zimowych kursów narciarstwa biegowego nabiegowkach.pl. Pozostały ostatnie sztuki, które wyprzedajemy.

Dostaliśmy stroje startowe i ubrania od Odlo

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl będą rozpoznawani na trasach biegowych i zawodach dzięki unikatowym, najwyższej klasy strojom startowym i odzieży Odlo. Właśnie otrzymaliśmy paczkę ze Szwajcarii.

Spotkanie teamu nabiegowkach.pl w listopadzie. Chyba najbardziej wyczerpujące

Listopadowe konsultacje teamu nabiegowkach.pl odbywały się przy pięknej, jesiennej pogodzie. Trenujący w teamie większość czasu poświęcili na wyczerpujące treningi na nartorolkach w górzystym terenie.

Konkurs “Lubię zimę dzięki biegówkom” rozstrzygnięty

w kategorii Konkursy
Wybraliśmy zwycięzców konkursu na krótką historię polubienia zimy dzięki pokochaniu nart biegowych. Prezentujemy trzy najciekawsze naszym zdaniem zgłoszenia oraz ich autorów - nagrodzonych w konkursie.

Lubię zimę dzięki biegówkom [KONKURS]

Jak może zmienić się stosunek do powszechnie nielubianych pór roku dzięki biegówkom? Opisz krótko swoją historię i pomóż nam popularyzować biegówki. Najlepsze opowieści zostaną wykorzystane w tekstach publikowanych w mediach. Czekają też nagrody, w tym gogle na biegówki OneWay Snowbird.