Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way

Biegówkowy Narodowy czyli listopadowe otwarcie sezonu narciarskiego w stolicy

opublikowano: 23 października 2017 autor: Redakcja
W pierwszy weekend listopada Warszawa stanie się narciarskim centrum kraju. Wszystko za sprawą nietypowego wydarzenia organizowanego na stadionie PGE Narodowy. Będzie śnieg, trasy biegowe, instruktorzy i znani biegacze oraz biathloniści.

Projekt "Biegówkowy PGE Narodowy" to część drugiej edycji SNOW EXPO 2017. Jego celem jest przybliżenie Polakom narciarstwa biegowego i pokazanie, że to aktywność dla każdego. Impreza odbędzie się w weekend 4 i 5 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Organizatorzy wraz ze swoimi technicznymi partnerami obiecują wyprodukować 11 tirów śniegu, z którego powstanie trasa do biegania na nartach. Wystarczy przyjść w weekend na największy warszawski stadion, wypożyczyć na miejscu sprzęt i będzie można spróbować swoich sił na biegówkach, a także postrzelać na strzelnicy biathlonowej. Impreza to także okazja do spotkania znanych sportowców, a także kibicowania im w sprintach na 100 metrów. Swój udział zapowiedział Maciej Staręga i Jan Antolec, Anna Guzik i Anna Mąka.

Warto skorzystać z możliwości stanięcia na pierwszym śniegu już w listopadzie. To wydarzenie dla wszystkich, także dla najmłodszych, dla których przewidziano specjalne atrakcje. Wstęp i udział jest bezpłatny.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na facebooku.

 

zaktualizowano poniedziałek, 23 października 2017 13:52
Oceń artykuł
(3 głosów)
Komentarze (0)
↑ pomniejsz okienko | ↓ powiększ okienko

busy

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

3 dni temu
bartas utworzył(a) nowy temat Powitanie na forum.
04:28
marian dodał(a) nowy komentarz do wydarzenia: XI Puchar Magurki
03:02
5 dni temu
RENATAK witam serdecznie na portalu, czy ktoś wie, był, ma doświadczenie z pobytu na biegówkach w Austrii lub gdziekolwiek indziej za granicą. Myślę o Tyrolu konkretnie i chętnie skorzystam z informacji, jeśli ktoś takowe posiada tzn. kto organizuje takie wyjazdy. Dziękuję
07:37
jawod dodał(a) nowy komentarz do wydarzenia: SGB Ultrabiel (60, 30, 13 km CT)
02:37
Więcej
Więcej

lubią nas