Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Jak zostałem biegówkowym zbójnikiem - czyli relacja z III Red Bull Bieg Zbójników

niedziela, 28 lutego 2016 w Relacje
W sobotę 27 lutego 2016 roku w Białce Tatrzańskiej już po raz trzeci odbyły się przygodowe zawody na nartach biegowych - Red Bull Bieg Zbójników. Dobrze prowadzona promocja imprezy, a także bogate i ciekawe nagrody przyciągnęły czołowych polskich zawodników z kadr w biegach narciarskich i biathlonu. Choć bieg nie cieszył się dużą frekwencją, z pewnością były to najlepiej obsadzone otwarte zawody, jakie odbyły się w Polsce w tym sezonie do momentu publikacji tego tekstu.

W Walentynki klauni pobiegli szybciej niż zakonnica z księdzem

poniedziałek, 15 lutego 2016 w Relacje
W drugą sobotę lutego w Kościelisku odbyły się niecodzienne zawody - II Walentynkowy Bieg Narciarski Parami. Uczestnicy rywalizowali techniką klasyczną na dystansie 3 km. W klasyfikacji liczył się wyniki wolniejszej "połówki". Dopisał śnieg i humory.

Przy mocnej obsadzie po raz ostatni tej zimy rywalizowano w cyklu Enervit Classic

sobota, 13 lutego 2016 w Relacje
W sobotę 13 lutego w Jakuszycach ponad 200 zawodników ścigało się w trzecim już biegu serialu Enervit Classic. Na trasie o długości 12 km zwyciężyli Daniel Iwanowski z Enervit team i Katarzyna Witek reprezentująca team nabiegowkach.pl i TN Biegówki Wesoła.

Kaiser Maximilian Lauf, czyli co nie udało się Niemcom, udało się Austriakom

poniedziałek, 08 lutego 2016 w Relacje
Niedziela 7 lutego 2016 roku, Seefeld – data i miejsce narodzin nowego maratonu narciarskiego w Europie - Kaiser Maximilian Lauf. W miejsce odwołanego z powodu niedostatecznej ilości śniegu 44. König Ludwig Lauf udało się organizatorom wypełnić powstałą lukę w kalendarzu cyklu Visma Ski Classics. I to w niespełna tydzień.

Cyk i jest śnieg - czyli Enervit Classic 10 km w dobrych warunkach

niedziela, 31 stycznia 2016 w Relacje
W nocy z soboty na niedzielę 31 stycznia 2016 roku w Jakuszycach spadło sporo śniegu. To pozwoliło rozegrać drugie spotkanie z serii Enervit Classic w zimowej scenerii i całkiem niezłych warunkach.

Siódmy sezon SNS w nowym miejscu i nowymi zasadami wciąż cieszy uczestników

niedziela, 24 stycznia 2016 w Relacje
Pierwszy polski cykl zawodów dla amatorów Salomon Nordic Sunday zainaugurował swoją siódmą edycję w Dusznikach-Zdroju. W niedzielę 24 stycznia 2016 roku na trudnych trasach Jamrozowej Polany ścigano się techniką łyżwową i klasyczną. Rywalizację „łyżwą" opanowali Czesi, a podium w „klasyku" w całości przypadło reprezentantom teamu nabiegowkach.pl.

Dwa razy Witek i Michałek, czyli sobotnie ściganie się w Jakuszycach

sobota, 23 stycznia 2016 w Relacje
W sobotę 23 stycznia 2016 zainaugurowano w Jakuszycach rozpoczęcie sezonu startowego dla amatorów. Co prawda tydzień wcześniej odbył się już tam Fischer My Style, ale był to bieg tylko dla kobiet. Tym razem rywalizować mogli wszyscy i wiele osób zdecydowało się na udział w obu imprezach, czyli Fischer Cup 3 km oraz Enervit Classic 5 km.

113 zawodniczek zmierzyło się w Jakuszycach w biegu tylko dla kobiet

poniedziałek, 18 stycznia 2016 w Relacje
W biegu Fischer My Style Bieg tylko dla Kobiet, który odbył się w sobotę 16 stycznia 2016 roku w Jakuszycach zmierzyło się aż 113 przedstawicielek płci pięknej. Zawodniczki rywalizowały techniką klasyczną na dystansie 7 km. Pomysł Stowarzyszenia Bieg Piastów na stworzenie biegu, w którym kobiety mogą rywalizować tylko ze sobą, okazał się strzałem w dziesiątkę. Żaden inny bieg narciarski w Polsce, poza Biegiem Piastów, nie może pochwalić się tak wysoką frekwencją pań.

Puchar Kościeliska zdominowali zawodnicy spoza Podhala

poniedziałek, 18 stycznia 2016 w Relacje
W Pucharze Kościeliska, który odbył się u podnóża Tatr 17 stycznia 2016 roku - triumfowali Katarzyna Witek i Piotr Michałek, oboje z teamu nabiegowkach.pl. Na pętli 1,5 km z widokiem na Tatry aż 130 zawodników rywalizowało w pierwszym biegu Pucharu Polski Amatorów.

Na zaliczenie, czyli Izerska Pięćdziesiątka 2016

niedziela, 10 stycznia 2016 w Relacje
W biegach tegorocznej Izerskiej 50. uczestnicy rywalizowali na 4 km pętli usypanej ze sztucznego śniegu. Dystanse, z wyjątkiem biegu elity, zostały mocno skrócone, a zawodnicy biegali od piątku do niedzieli w dwugodzinnych odstępach. Trudno tu mówić o rywalizacji sportowej, a raczej o przygodzie i zaliczeniu nietypowej edycji legendarnego masowego biegu narciarskiego.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Dzisiaj
Olo odpowiedział(a) w temacie Odp: Odkupię numer na 15 CT 24.02 na forach.
11:06
Wczoraj
4 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
Więcej
Więcej

lubią nas