Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Opłaty za wejście na trasy biegowe w Jakuszycach

wtorek, 14 lutego 2012 w Aktualności
Od 15 marca za wstęp na trasy w Jakuszycach, których gospodarzem jest Bieg Piastów, zapłacimy 2 zł - to pilotaż projektu zakładającego pobieranie opłat od nadchodzącego sezonu 2012/13.

Przyrodnicza wyprawa na biegówkach w Koninkach

piątek, 03 lutego 2012 w Aktualności
W sobotę 28 stycznia, na trasie narciarskiej w Porębie Wielkiej – Koninkach odbyła się pierwsza w tym roku wycieczka edukacyjna na biegówkach, organizowana przez Gorczański Park Narodowy.

Kilkaset osób odwiedziło w sobotę nową trasę w Porębie Wielkiej - Koninkach

sobota, 21 stycznia 2012 w Aktualności
W sobotę przed południem otwarto trasę biegową w Porębie Wielkiej – Koninkach (woj. Małopolskie). Inauguracja nowej pętli odbyła się w sportowym stylu – po prostu biegano. Nie było wstęgi, czy przemówień. Tylko sport i poczęstunek dla biegaczy, których w sobotę w Koninkach zjawiło się kilkuset.

Kolejna trasa biegowa na mapie Polski - Koninki (Małopolska)

środa, 18 stycznia 2012 w Aktualności
Już w sobotę 21 stycznia w Koninkach (woj. Małopolskie) otwarte zostaną trasy do narciarstwa biegowego. Docelowo będzie to ok. 12 kilometrów. To niezwykle atrakcyjna propozycja, zarówno dla początkujących biegaczy, jak i zawodników.

Izerski Szlak Cietrzewia - czy istnieje tylko na mapie?

czwartek, 12 stycznia 2012 w Aktualności
Z początkiem roku pisaliśmy o utworzeniu szlaku narciarskiego prowadzącego ze Stogu Izerskiego nad Świeradowem Zdrój do Jakuszyc. Niestety informacja okazała się przedwczesna, bo mimo zapowiedzi trasa nie jest przecierana maszynowo. Na forach internetowych i w komentarzach narciarzy biegowych wrze...

Czy w długi weekend pobiegamy na nartach w Jakuszycach?

środa, 04 stycznia 2012 w Aktualności
Tłumy narciarzy zapowiadają swój przyjazd do Jakuszyc na biegówki w długi weekend 6 - 8 stycznia.  W tym samym terminie organizowane będą tam wyścigi psich zaprzęgów Husqvarna Tour. Czy starczy miejsca dla narciarzy?

Mimo odwilży w Polsce można biegać na nartach !

wtorek, 03 stycznia 2012 w Aktualności
Biegacze narciarscy nie mogą doczekać się zimy. Wielu z nas obserwując pogodę i temperaturę za oknem sądzi, że ten sezon jest stracony. To nieprawda, w Polsce można biegać na nartach, choć tylko w niewielu miejscach...

W Górach Izerskich jest już prawdziwa zima - fotki

niedziela, 11 grudnia 2011 w Aktualności
Większość z nas czeka z utęsknieniem na nadejście zimy, a ona już przyszła! Zobaczcie zdjęcia z weekendowego biegania w Jakuszycach. Tym wszystkim z nas, którzy ostatni weekend spędzili z dala od gór, ciężko uwierzyć, że w Polsce moża już biegać na nartach i to w takich warunkach.

Już można biegać na nartach !

piątek, 09 grudnia 2011 w Aktualności
W Jakuszycach ratraki przygotowały jak dotąd  8 km tras do biegania na nartach. Na razie to jedyne znane nam miejsce w Polsce, w którym w najbliższy weekend będzie można pobiegać po przygotowanych trasach. To oznacza, że sezon się rozpoczął.

Śnieg na Polanie Jakuszyckiej

poniedziałek, 05 grudnia 2011 w Aktualności
Jest śnieg! I to nie w prognozach, ale prawdziwy, zimny i namacalny. Czy pobiegamy już na nartach?

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 dni temu
sqr3 zmienił(a) swój awatar.
11:15
1 tydzień temu
sqr3 dołączył(a) do grupy: Team nabiegowkach.pl
Paź 11
Więcej
Więcej

lubią nas