Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way MT Sport SkiGo

Kościelisko chce mieć trasy i bieg narciarski wzorem Jakuszyc

piątek, 09 listopada 2012 w Aktualności
Środowisko narciarskie i samorząd Kościeliska, gminy położonej w Tatrach bezpośrednio obok Zakopanego, ma ambicję stworzyć ośrodek narciarstwa biegowego na miarę Jakuszyc. Na początek zaplanowano utworzenie stale utrzymywanej pętli o długości 3 km. Ale to nie koniec...

W Jakuszycach już biegają na nartach [ZDJĘCIA]

poniedziałek, 29 października 2012 w Aktualności
W ostatnich dniach w Górach Izerskich spadło tyle śniegu, że możliwe było ubicie ratrakiem Polany Jakuszyckiej. Od razu pojawiła się na niej spora grupka biegaczy.

W Jakuszycach pobiegamy za darmo, ale zapłacimy więcej za parking

wtorek, 23 października 2012 w Aktualności
Mimo znacznego wzrostu kosztów utrzymania tras biegowych w okolicach Jakuszyc, Bieg Piastów znalazł sposób, który w tym roku pozwolił zrezygnować z planowanego biletowania wejścia na trasy. Zwiększą się jednak opłaty za parking dla kierowców przyjeżdżających w pojedynkę.

Koniec sezonu 2011/12

piątek, 20 kwietnia 2012 w Aktualności
Choć są w Polsce jeszcze miejsca, w których leży śnieg, z przykrością stwierdzamy, że sezon się skończył. Za nieoficjalną - symboliczną datę - uznaliśmy koniec utrzymywania tras biegowych w Jakuszycach.

Kwiecień - wciąż wspaniałe warunki do biegania na nartach [ZDJĘCIA]

czwartek, 05 kwietnia 2012 w Aktualności
W Górach Izerskich leży pokrywa kilkudziesięciu centymetrów śniegu. Miejscami jest go blisko metr. Ratraki Biegu Piastów codziennie przygotowują nawet do 30 km tras. Tak dobrych warunków do biegania na nartach często brakuje w grudniu, a co dopiero na wiosnę.

Opłaty za bieganie w Jakuszycach - Bieg Piastów podał zasady

piątek, 16 marca 2012 w Aktualności
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Bieg Piastów wprowadził opłaty za korzystanie z tras biegowych w Jakuszycach. Za jeden dzień biegania zapłacimy 2 zł. Przedstawiamy zasady, które obowiązują do 10 kwietnia 2012 roku.

Opłaty za wejście na trasy biegowe w Jakuszycach

wtorek, 14 lutego 2012 w Aktualności
Od 15 marca za wstęp na trasy w Jakuszycach, których gospodarzem jest Bieg Piastów, zapłacimy 2 zł - to pilotaż projektu zakładającego pobieranie opłat od nadchodzącego sezonu 2012/13.

Przyrodnicza wyprawa na biegówkach w Koninkach

piątek, 03 lutego 2012 w Aktualności
W sobotę 28 stycznia, na trasie narciarskiej w Porębie Wielkiej – Koninkach odbyła się pierwsza w tym roku wycieczka edukacyjna na biegówkach, organizowana przez Gorczański Park Narodowy.

Kilkaset osób odwiedziło w sobotę nową trasę w Porębie Wielkiej - Koninkach

sobota, 21 stycznia 2012 w Aktualności
W sobotę przed południem otwarto trasę biegową w Porębie Wielkiej – Koninkach (woj. Małopolskie). Inauguracja nowej pętli odbyła się w sportowym stylu – po prostu biegano. Nie było wstęgi, czy przemówień. Tylko sport i poczęstunek dla biegaczy, których w sobotę w Koninkach zjawiło się kilkuset.

Kolejna trasa biegowa na mapie Polski - Koninki (Małopolska)

środa, 18 stycznia 2012 w Aktualności
Już w sobotę 21 stycznia w Koninkach (woj. Małopolskie) otwarte zostaną trasy do narciarstwa biegowego. Docelowo będzie to ok. 12 kilometrów. To niezwykle atrakcyjna propozycja, zarówno dla początkujących biegaczy, jak i zawodników.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

2 dni temu
pawkrm utworzył(a) nowy temat Sklepy w Krakowie na forum.
04:16
6 dni temu
Szklarz dodał(a) nowe wydarzenie 37. Bieg Gwarków 20km i 10 km CT
09:56
1 tydzień temu
mikrus10 odpowiedział(a) w temacie Odp: Miejsce dla biegówek i nart zjazdowych na forach.
Lut 13
Więcej
Więcej

lubią nas