Vexa Rossignol Odlo Swenor Marwe Ski Way SkiGo

Kwiecień - wciąż wspaniałe warunki do biegania na nartach [ZDJĘCIA]

czwartek, 05 kwietnia 2012 w Aktualności
W Górach Izerskich leży pokrywa kilkudziesięciu centymetrów śniegu. Miejscami jest go blisko metr. Ratraki Biegu Piastów codziennie przygotowują nawet do 30 km tras. Tak dobrych warunków do biegania na nartach często brakuje w grudniu, a co dopiero na wiosnę.

Opłaty za bieganie w Jakuszycach - Bieg Piastów podał zasady

piątek, 16 marca 2012 w Aktualności
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią Bieg Piastów wprowadził opłaty za korzystanie z tras biegowych w Jakuszycach. Za jeden dzień biegania zapłacimy 2 zł. Przedstawiamy zasady, które obowiązują do 10 kwietnia 2012 roku.

Opłaty za wejście na trasy biegowe w Jakuszycach

wtorek, 14 lutego 2012 w Aktualności
Od 15 marca za wstęp na trasy w Jakuszycach, których gospodarzem jest Bieg Piastów, zapłacimy 2 zł - to pilotaż projektu zakładającego pobieranie opłat od nadchodzącego sezonu 2012/13.

Przyrodnicza wyprawa na biegówkach w Koninkach

piątek, 03 lutego 2012 w Aktualności
W sobotę 28 stycznia, na trasie narciarskiej w Porębie Wielkiej – Koninkach odbyła się pierwsza w tym roku wycieczka edukacyjna na biegówkach, organizowana przez Gorczański Park Narodowy.

Kilkaset osób odwiedziło w sobotę nową trasę w Porębie Wielkiej - Koninkach

sobota, 21 stycznia 2012 w Aktualności
W sobotę przed południem otwarto trasę biegową w Porębie Wielkiej – Koninkach (woj. Małopolskie). Inauguracja nowej pętli odbyła się w sportowym stylu – po prostu biegano. Nie było wstęgi, czy przemówień. Tylko sport i poczęstunek dla biegaczy, których w sobotę w Koninkach zjawiło się kilkuset.

Kolejna trasa biegowa na mapie Polski - Koninki (Małopolska)

środa, 18 stycznia 2012 w Aktualności
Już w sobotę 21 stycznia w Koninkach (woj. Małopolskie) otwarte zostaną trasy do narciarstwa biegowego. Docelowo będzie to ok. 12 kilometrów. To niezwykle atrakcyjna propozycja, zarówno dla początkujących biegaczy, jak i zawodników.

Izerski Szlak Cietrzewia - czy istnieje tylko na mapie?

czwartek, 12 stycznia 2012 w Aktualności
Z początkiem roku pisaliśmy o utworzeniu szlaku narciarskiego prowadzącego ze Stogu Izerskiego nad Świeradowem Zdrój do Jakuszyc. Niestety informacja okazała się przedwczesna, bo mimo zapowiedzi trasa nie jest przecierana maszynowo. Na forach internetowych i w komentarzach narciarzy biegowych wrze...

Czy w długi weekend pobiegamy na nartach w Jakuszycach?

środa, 04 stycznia 2012 w Aktualności
Tłumy narciarzy zapowiadają swój przyjazd do Jakuszyc na biegówki w długi weekend 6 - 8 stycznia.  W tym samym terminie organizowane będą tam wyścigi psich zaprzęgów Husqvarna Tour. Czy starczy miejsca dla narciarzy?

Mimo odwilży w Polsce można biegać na nartach !

wtorek, 03 stycznia 2012 w Aktualności
Biegacze narciarscy nie mogą doczekać się zimy. Wielu z nas obserwując pogodę i temperaturę za oknem sądzi, że ten sezon jest stracony. To nieprawda, w Polsce można biegać na nartach, choć tylko w niewielu miejscach...

W Górach Izerskich jest już prawdziwa zima - fotki

niedziela, 11 grudnia 2011 w Aktualności
Większość z nas czeka z utęsknieniem na nadejście zimy, a ona już przyszła! Zobaczcie zdjęcia z weekendowego biegania w Jakuszycach. Tym wszystkim z nas, którzy ostatni weekend spędzili z dala od gór, ciężko uwierzyć, że w Polsce moża już biegać na nartach i to w takich warunkach.

Społeczność na biegówkach

  • na tablicy

  • na forum

  • artykuły użytkowników

Więcej

lubią nas