Vexa Rossignol Swenor Marwe Ski Way SPINE SkiGo

Team nabiegowkach.pl

Sierpniowe konsultacje teamu nabiegowkach.pl i start kontrolny na nartorolkach

wtorek, 28 lipca 2015 w Team nabiegowkach.pl
W połowie sierpnia w Dusznikach-Zdroju odbędą się konsultacje dla sportowców uczestniczących w całorocznym programie treningowym przy teamie nabiegowkach.pl. W programie spotkania zawarto m.in. start kontrolny w zawodach na nartorolkach oraz zajęcia z wykorzystaniem bogatej infrastruktury sportowej regionu.

Mucha i Ślaga z wysokimi miejscami w II Mistrzostwach Zakopanego w biegach pod górę

poniedziałek, 20 lipca 2015 w Team nabiegowkach.pl
18 lipca 2015 w Tatrach biegano na nogach pod górę w ciekawej formule. Jednego dnia rozegrano cztery biegi: na Gubałówkę, Harendę, Polanę Szymoszkową oraz Wielką Krokiew. Dwóch sportowców z teamu nabiegowkach.pl zajęło drugie miejsca w swoich kategoriach.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl zapunktowali w Silvini Skiroll Classics

poniedziałek, 13 lipca 2015 w Team nabiegowkach.pl
W drugi weekend lipca team nabiegowkach.pl startował w pierwszym etapie czeskiego cyklu zawodów na nartorolkach, w którym rywalizacja odbywa się wyłącznie techniką klasyczną. Nasi zawodnicy zajęli wysokie pozycje i zdobyli sporo punktów dla drużyny.

Lipcowy zjazd grupy B trenującej w teamie nabiegowkach.pl pod znakiem upałów i nartorolek

poniedziałek, 06 lipca 2015 w Team nabiegowkach.pl
Tropikalna pogoda nie zniechęciła sportowców z grupy B biorących udział w całorocznym programie treningowym przy teamie nabiegowkach.pl. Pomimo niebywałego upału, jaki panował w Polsce w pierwszy weekend lipca, niemal wszyscy stawili się w komplecie i wzięli udział w czterech wyczepujących treningach.

Team nabiegowkach.pl wystawił reprezentację na cykl zawodów na nartorolkach w Czechach

piątek, 03 lipca 2015 w Team nabiegowkach.pl
Nasz team został oficjalnie zarejestrowany do klasyfikacji drużynowej w ramach czeskiego cyklu zawodów na nartorolkach Silvini Skiroll Classics. Aż 10 zawodników będzie reprezentować Team nabiegowkach.pl.

Siła wytrzymałościowa na różne sposoby, czyli czerwcowe konsultacje grupy A

poniedziałek, 29 czerwca 2015 w Team nabiegowkach.pl
W ostatni weekend czerwca połowa uczestników szkolenia teamu nabiegowkach.pl ciężko trenowała w Beskidzie Śląskim. Program obfitował w ćwiczenia rozwijające siłę wytrzymałościową, nie zabrakło też zajęć na nartorolkach i biegu z kijami.

Plan zajęć konsultacji w czerwcu i lipcu dla trenujących przy teamie nabiegowkach.pl

wtorek, 16 czerwca 2015 w Team nabiegowkach.pl
Publikujemy plan zajęć podczas zjazdów w czerwcu i lipcu dla obu grup trenujących w całorocznym programie treningowym przy teamie nabiegowkach.pl.

Gdzie nartorolki i wyzwanie tam zawodnicy z teamu nabiegowkach.pl

poniedziałek, 15 czerwca 2015 w Team nabiegowkach.pl
W drugą sobotę czerwca 2015 roku na Kaszubach odbył się rajd na nartorolkach na dystansie 70 km. Wśród uczestników byli także zawodnicy teamu nabiegowkach.pl. Rywalizację sportową wygrał Jacek Mederski z naszej drużyny.

Zawodnicy teamu nabiegowkach.pl w ostatnią niedzielę maja biegali pod górę

poniedziałek, 01 czerwca 2015 w Team nabiegowkach.pl
W Kozach niedaleko Bielska-Białej 31 maja 2015 roku odbył się XIII Bieg Górski na Hrobaczą Łąkę. Uczestnicy biegli po trasie o długości 6,5 km z przewyższeniem 400 m. Czterech zawodników teamu nabiegowkach.pl zajęło bardzo dobre miejsca w open. W kategorii M40 mamy dwa miejsca na podium.

Piotr Michałek drugi w sprintach na nartorolkach w Wiśle

Piotr Michałek z teamu nabiegowkach.pl zajął drugie miejsce w czasie II Pucharu Burmistrza Miasta Wisły na nartorolkach, który odbył się 31 maja 2015 roku.